Svetový pohár T20: Vymenoval ICC Pakistanca Tariqa Saeeda za komentár v hindčine?

Pakistanský komentátor Tariq Saeed. — Twitter/Súbor

Pakistanský komentátor Tariq Saeed. — Twitter/Súbor

Špekuluje sa o tom, že pakistanský komentátor Tariq Saeed bude vymenovaný do komentátorského panelu ICC za komentovanie v hindčine a urdčine počas nadchádzajúcich majstrovstiev sveta vo futbale T20.

Miestne a medzinárodné publikácie informovali, že renomovaný komentátor bude súčasťou panelu – a fanúšikovia boli potešení, keď si túto správu vypočuli.

Takto reagovali:

V reakcii na správy však Saeed v utorok odmietol správy o tom, že je v paneli komentárov nadchádzajúceho Svetového pohára mužov do 20 rokov ICC.

„O mne kolujú správy týkajúce sa robenia komentárov ICC World T20 Hindi/Urdu pre TV Broadcast, ale nie som si vedomý takéhoto vývoja,“ uviedol na Twitteri.

„V každom prípade som naozaj vďačný za veľmi milé správy od kriketového bratstva, ktoré mi vždy poskytovalo veľkú podporu,“ dodal známy komentátor.

Svetový pohár v krikete T20 mužov – čo je prvé veľké podujatie, ktoré ICC organizuje od pandémie – je naplánované medzi 17. októbrom a 14. novembrom v Spojených arabských emirátoch a Ománe.

Pakistan odohrá prípravné zápasy proti Západnej Indii a Juhoafrickej republike a potom začne svoju kampaň trhákovým súbojom s úhlavnými rivalmi z Indie 24. októbra v Dubaji.

Odporúčaná